Aktuální informace k provozu divadla a náhradním termínům

Milí diváci, právě zde přehledně a na jednom místě najdete veškeré potřebné informace o náhradních termínech představení a další důležité aktuality. Průběžně je tady budeme doplňovat. V termínu 12. října - 3. listopadu NEHRAJEME a zároveň na toto období uzavíráme pokladnu.

Ač nám preventivní a zdravotní opatření v posledních dnech opět kladou překážky, my se jen tak nedáme. Děláme vše pro to, abychom dostáli všem závazkům vůči vám, divákům, a abychom všichni zůstali zdraví. A tak najděte v šatníku nejhezčí roušku a přijďte k nám do divadla.

Co potřebujete vědět:

Vládní nařízení nebo onemocnění v souboru sice může způsobit změnu programu, přesto je naším cílem odehrát maximum repríz, na které jste si zakoupili vstupenky. Proto pro většinu představení, která musíme v daný den zrušit, primárně hledáme náhradní termín.

Dle vládních nařízení v termínu 12. - 25. října NEHRAJEME. Všechny vstupenky na neuskutečněná představení zůstávají stále v platnosti. Pro všechna zrušená představení chystá Slovácké divadlo náhradní termíny.

Pokladna SD je od 12. října 2020 do 3. listopadu 2020 uzavřena.

Aktualizujeme herní plány. Před návštěvou divadla doporučujeme zkontrolovat program divadla a ověřit si, zda se skutečně hraje, případně si zavolat pro informaci do pokladny SD ( tel.572 554 455, 739 061 747,739 351 834).

Nechte nám na sebe kontakt. Když si koupíte vstupenku, připište nám prosíme na sebe kontaktní informace. V případě náhlé změny vás budeme moct neprodleně kontaktovat.

Další možnosti platby. Nově jsme pro vás zařídili i možnosti platby pomocí Benefit Plus, Beta Gallery a Twisto.

Bezpečí na prvním místě. Před představením, přestávkou a před koncem představení důsledně dezinfikujeme všechny povrchy ve foyer. Po představení dezinfikujeme sedačky a jeviště. Za tímto účelem jsme pořídili i generátor ozónu.

Bez občerstvení. Bary musí od 5.10. do 18.10. zůstat zavřené.

Doprodej vstupenek na prosinec bude zahájen 1. 11. 2020 v 8.00 hod. telefonicky a elektronicky.

Sluchátka pro nedoslýchavé jsou dočasně MIMO PROVOZ.