Aktuální informace k provozu divadla a náhradním termínům

Milí diváci, právě zde přehledně a na jednom místě najdete veškeré potřebné informace o náhradních termínech představení a další důležité aktuality. Průběžně je tady budeme doplňovat. Až do odvolání NEHRAJEME. Pokladna SD zůstává uzavřena.

Milí diváci, ačkoliv v současné chvíli nemůžeme hrát, intenzivně pracujeme na tom, abychom s vámi mohli být ihned, jakmile nám to situace kolem koronavirové pandemie dovolí. A proto vám zde poskytujeme několik aktuálních informací k současné situaci:

 Aktualizujeme herní plány.  Naším cílem je odehrát maximum představení, na které jste si zakoupili vstupenky a které musely být z důvodu vládního nařízení či nemoci v souboru zrušeny. Proto pro většinu zrušených představení primárně hledáme náhradní termín, o kterém budete informování e-mailem či sms, jakmile budou vládní opatření zakazující divadelní představení zrušena. Ačkoliv nám situace komplikuje práci, jsme v maximální možné míře nachystaní obnovit provoz hned, jak to bude možné, a věnovat se tomu, co máme nejraději - hraní pro diváky. Více informací získáte v programu divadla, na e-mailech pokladna@slovackedivadlo.czpredplatne@slovackedivadlo.cz nebo na tel. 739 061 747, 739 351 834.

Prodloužili jsme platnost dárkových poukazů a poukazů k předplatnému Kdykoliv. Platnost všech dárkových poukazů, včetně poukazů k předplatnému Kdykoliv byla prodloužena do 31. 12. 2021. (jedná se o poukazy, které měly platnost do 31. 8. 2020, 31. 12. 2020 i 31. 8. 2021).

Představení v prodeji. Aktuálně je pozastaven prodej všech představení. Nová představení dáme do prodeje, až budeme mít jistotu, že můžeme pro diváky hrát.

Prodej vstupenek. Pokladna Slováckého divadla je do odvolání uzavřena.

Prodej předplatného na sezonu 2021. Mnozí z vás se ptají, jak to bude s předplatným v roce 2021. Nebojte se, vše pro vás chystáme, ovšem momentálně už je jisté, že sezonu nezahájíme v lednu, jak jste byli zvyklí, ale později v roce 2021. Naším cílem je prvně vám odehrát všechna představení přeložená z jara a podzimu. O podobě předplatného 2021 tedy stále jednáme. Jakmile budeme mít v plánech jasněji, stálým předplatitelům napíšeme e-mail. Noví předplatitelé se informaci o zahájení prodeje dozvědí z našich stránek i sociálních sítí. 

Další možnosti platby. Nově jsme pro vás zařídili i možnost platby pomocí Benefit Plus, Beta Gallery a Twisto, platit těmito službami lze pouze při on-line nákupu. Věříme, že jakmile opět spustíme prodej, tuto službu oceníte.

Nechte nám na sebe kontakt. Když si koupíte vstupenku, připište nám, prosím, na sebe kontaktní informace. V případě náhlé změny vás budeme moct neprodleně kontaktovat.

Buďme zdraví na těle, veselí na mysli a těšme se, až se spolu opět potkáme, protože JEN S VÁMI JSME SLOVÁCKÉ DIVADLO!