Aktuální informace k provozu divadla a náhradním termínům

Milí diváci, právě zde přehledně a na jednom místě najdete veškeré potřebné informace o náhradních termínech představení a další důležité aktuality. Průběžně je tady budeme doplňovat. Až do odvolání NEHRAJEME. Pokladna SD zůstává uzavřena.

Milí diváci, ačkoliv v současné chvíli nemůžeme hrát, intenzivně pracujeme na tom, abychom s vámi mohli být ihned, jakmile nám to situace kolem koronavirové pandemie dovolí. A proto vám zde poskytujeme několik aktuálních informací k současné situaci:

 Aktualizujeme herní plány.  Naším cílem je odehrát maximum představení, na které jste si zakoupili vstupenky a které musely být z důvodu vládního nařízení či nemoci v souboru zrušeny. Proto pro většinu zrušených představení primárně hledáme náhradní termín, o kterém budete informování e-mailem či sms, jakmile budou vládní opatření zakazující divadelní představení zrušena. Ačkoliv nám situace komplikuje práci, jsme v maximální možné míře nachystaní obnovit provoz hned, jak to bude možné, a věnovat se tomu, co máme nejraději - hraní pro diváky. Více informací získáte v programu divadla, na e-mailech pokladna@slovackedivadlo.czpredplatne@slovackedivadlo.cz nebo na tel. 739 061 747, 739 351 834.

Prodloužili jsme platnost dárkových poukazů a poukazů k předplatnému Kdykoliv. Platnost všech dárkových poukazů, včetně poukazů k předplatnému Kdykoliv byla prodloužena do 31. 12. 2021. (jedná se o poukazy, které měly platnost do 31. 8. 2020, 31. 12. 2020 i 31. 8. 2021).

Představení v prodeji. Aktuálně jsme do prodeje uvolnili vybraná představení na měsíce leden, únor a březen 2021. Nebude-li možné představení odehrát v plánovaný termín, budou stanoveny termíny náhradní.

Prodej vstupenek. Pokladna Slováckého divadla je do odvolání uzavřena.

Prodej předplatného na sezonu 2021. Mnozí z vás se ptají, jak to bude s předplatným v roce 2021. Nebojte se, vše pro vás chystáme, ovšem momentálně už je jisté, že sezonu nezahájíme v lednu, jak jste byli zvyklí, ale později v roce 2021. Naším cílem je prvně vám odehrát všechna představení přeložená z jara a podzimu. O podobě předplatného 2021 tedy stále jednáme. Jakmile budeme mít v plánech jasněji, stálým předplatitelům napíšeme e-mail. Noví předplatitelé se informaci o zahájení prodeje dozvědí z našich stránek i sociálních sítí. 

Další možnosti platby. Nově jsme pro vás zařídili i možnost platby pomocí Benefit Plus, Beta Gallery a Twisto, platit těmito službami lze pouze při on-line nákupu. Věříme, že jakmile opět spustíme prodej, tuto službu oceníte.

Nechte nám na sebe kontakt. Když si koupíte vstupenku, připište nám, prosím, na sebe kontaktní informace. V případě náhlé změny vás budeme moct neprodleně kontaktovat.

Buďme zdraví na těle, veselí na mysli a těšme se, až se spolu opět potkáme, protože JEN S VÁMI JSME SLOVÁCKÉ DIVADLO!