Pavlína Vašková a Jiří Hejcman chystají svatbu

Patříte-li mezi obdivovatele herečky Pavlíny Vaškové, či jejího kolegy Jiřího Hejcmana a nenápadně si na ně myslíte, máte smůlu. Velmi obsazovaní a mezi diváky populární herci si brzy řeknou své ANO.

Jiří Hejcman

Oba herci se znají od roku 2007, kdy se půvabná černovláska stala novou posilou slováckého souboru a okamžitě na sebe strhla pozornost publika, ale i divadelních kritiků. Stačil rok a mladý pár se do sebe zamiloval. „Oba jsme v té době byli nešťastní a i to nás spojilo. Teď už bez sebe neumíme být,“ přiznává pohledný Jiří Hejcman. „Po třech letech jsme si řekli, že nastal čas na svatbu,“ doplňuje jej Pavlína Vašková a přidává i romantickou vzpomínku na den, kdy ji ženami obdivovaný Jiří požádal o ruku. „Bylo to loni o prázdninách, přesně v den jeho narozenin a bylo to dojemné.“ Devětadvacetiletý herec se netají tím, že byl v tu chvíli velice nervózní. „Přece jen jsem to dělal poprvé v životě. A vím z divadla, jak na premiéře záleží,“ usmívá se.
Svatba se uskuteční 16. července ve východních Čechách, odkud Pavlína pochází a bude to zároveň v den třicátých narozenin ženicha. „Už sháním šaty, počítám hosty, v duchu nakupuju koláčky a organizuju celou hostinu, jen aby se na něco nezapomnělo,“ vyjmenovává Pavlína. „Samozřejmě, že pozveme kolegy z divadla, přátele, rodinu, bude to, doufám, velká věc,“ těší se na svatební den představitelka mnoha hlavních rolí a uvědomuje si, že tahle role bude ze všech největší.