Točí se CD Pokrevních bratrů!

Když jsme před necelým rokem oznámili, že kvůli těhotenstvím v divadle musíme zrušit plánovaný muzikál Chicago, byl to pro všechny šok. “Mám za sebou nejtěžší prázdniny, kdy jsem s kolegy den co den řešil, co nastudovat, abychom dostáli našemu slibu špičkového muzikálu,” nechal se tehdy slyšet ředitel divadla Michal Zetel. Nakonec padla volba na Pokrevní bratry a ukázalo se, že to byla trefa do černého. Muzikál v režii Radka Balaše s Tomášem Šulajem, Davidem Vaculíkem a Yvettou Blanarovičovou v hlavních rolích se stal doslova hitem a diváci jej označili jako nejoblíbenější titul loňského roku.

Pokrevní bratři jsou výtečným muzikálem díky jedinečným hereckým výkonům celého souboru, ale také živé kapele,” je přesvědčený herec Josef Kubáník. Jakmile se do prodeje přidá nový termín, jsou místa velmi rychle obsazena. V tuto chvíli do léta před sebou 5 plně obsazených představení. Nový termín - 7. června - se začíná prodávat od dnešních 8.00 hod. Vstupenky rezervujte ZDE...
Ty, kteří by si muzikál chtěli připomínat i mimo divadlo, jistě potěší zpráva o chystaném CD. “Když vidíme, jak diváci odcházejí z divadla a skladby z Pokrevních bratrů si prozpěvují, uvědomili jsme si, že CD zkrátka musíme natočit,” říká manažerka divadla Jitka Honsová. “Zatím je hotová hudba, teď čekáme na naše herce. Všechno by mělo být kompletní v řádu týdnů,” těší se na další dárek pro diváky manažerka.