Doprodej na duben 2018 byl zahájen 12. února v 8.00 hod. telefonicky i elektronicky.

Datum Čas Název představení Skupina Místo
3. Úterý 18:00 E Slovácké divadlo 1522771200
3. Úterý 19:00 přeloženo z 25. 1. 2018 Malá scéna 1522774800
5. Čtvrtek 19:00 J Slovácké divadlo 1522947600
5. Čtvrtek 19:00 přeloženo z 1. 2. 2018 ZŠ UNESCO UH 1522947600
6. Pátek 10:00 š Slovácké divadlo 1523001600
7. Sobota 16:30 ZŠ UNESCO UH 1523111400
7. Sobota 19:00 L Slovácké divadlo 1523120400
8. Neděle 19:00 host SD: držitel Ceny Thálie 2016 za pantomimický výkon Slovácké divadlo 1523206800
9. Pondělí 9:30 host SD: přední český mim š Malá scéna 1523259000
9. Pondělí 10:00 Senior Slovácké divadlo 1523260800
9. Pondělí 11:00 host SD: přední český mim š Malá scéna 1523264400
10. Úterý 18:00 derniéra S Slovácké divadlo 1523376000
10. Úterý 19:00 80. repríza Malá scéna 1523379600
11. Středa 17:00 N Slovácké divadlo 1523458800
11. Středa 18:00 Malá scéna 1523462400
12. Čtvrtek 19:00 ZŠ UNESCO UH 1523552400
12. Čtvrtek 19:00 host SD Malá scéna 1523552400
12. Čtvrtek 19:00 B Slovácké divadlo 1523552400
13. Pátek 10:00 š Slovácké divadlo 1523606400
14. Sobota 19:00 C Slovácké divadlo 1523725200
14. Sobota 19:00 ZŠ UNESCO UH 1523725200
18. Středa 19:00 Slovácké divadlo 1524070800
18. Středa 19:00 Malá scéna 1524070800
19. Čtvrtek 19:00 ZŠ UNESCO UH 1524157200
19. Čtvrtek 19:00 D Slovácké divadlo 1524157200
20. Pátek 10:00 veřejná gen. zkouška Slovácké divadlo 1524211200
20. Pátek 20:00 zájezd Luhačovice 1524247200
21. Sobota 19:00 premiéra P Slovácké divadlo 1524330000
22. Neděle 14:00 host SD: Divadlo loutek Ostrava Pohádka 14 Slovácké divadlo 1524398400
22. Neděle 17:00 host SD: Divadlo loutek Ostrava Pohádka 17 Slovácké divadlo 1524409200
23. Pondělí 10:00 host SD: Divadlo loutek Ostrava š Slovácké divadlo 1524470400
23. Pondělí 19:00 Klub Mír UH 1524502800
23. Pondělí 19:00 Y Slovácké divadlo 1524502800
24. Úterý 10:00 Senior 2 Slovácké divadlo 1524556800
25. Středa 17:00 M Slovácké divadlo 1524668400
26. Čtvrtek 19:00 X Slovácké divadlo 1524762000
27. Pátek 19:00 Slovácké divadlo 1524848400
28. Sobota 19:00 A Slovácké divadlo 1524934800
29. Neděle 16:30 25. repríza ZŠ UNESCO UH 1525012200
29. Neděle 19:00 F Slovácké divadlo 1525021200
30. Pondělí 10:00 host SD: Umělecká agentura Pierrot š Slovácké divadlo 1525075200