Pohádkové předplatné

Pohádkové předplatné 2016/2017 

Arnošt Goldflam, Ivana Lokajová, Peter Varga

Tatínek není k zahození

Režie: Arnošt Goldflam

Divadlo LokVar

6. 11. 2016 

Loutková pohádka divadla LokVar, ve které nechybí lidožrout, strašidla, psi i sousedé, vypráví o seznámení maminky a tatínka, strašení v domě, ve kterém bydlí a o nemoci dítěte. Ale všechno je o tom, že se rodiče mají rádi, i jejich děti, bratra se sestrou, kteří drží spolu, přestože se někdy hádají a perou. A jedině tak se podaří všechna strašidla, nemoci a draky překonat.

 

Lyman Frank Baum

Čaroděj ze země OZ

Režie: Michal Sopuch

Divadlo Polárka

8. 1. 2017

Kdo jsou Mlaskalové a proč považují Dorotku za čarodějnici? Kde se ocitla a jak se vlastně dostane zpátky domů? Nejznámější příběh americké literatury pro děti o dobrodružství holčičky Dorotky, jejího pejska Tota a jejích kamarádů Hastroše, Plecháče a Zbabělého lva v zemi čaroděje OZe v podání dětského divadla Polárka.

 

Tomáš Jarkovský, Jakub Vašíček

A do třetice všeho…

Režie: Jakub Vašíček

Divadlo Drak

5. 3. 2017

Pohádka určená nejmenším divákům, ve které se dozvíte, že bez práce nejsou svatební koláče, kdo přespříliš rozmazluje své děti, ten riskuje, že jimi bude sněden, a že krást se opravdu nevyplácí. Divadlo Drak spojilo tři klasické pohádky – O třech pradlenách, Otesánek, Obušku, hýbej se! – do jedné a doplnilo ji živou hudbou.

 

František Hrubín, Alžběta Michalová

Špalíček veršů a pohádek

Režie: Zoja Mikotová

Slovácké divadlo

2. 4. 2017

Špalíček oblíbených dětských říkadel, básniček, hádanek a pohádek Františka Hrubína ve scénické koláži Slováckého divadla odhaluje nejprve bezpečí maminčiny náruče, pak dobrodružné nebezpečí zahrady a najednou i dobro a zlo nebo lidské strachy a touhy.  A díváme-li se pořádně – a dospělýma očima – brzy zjistíme, že ony drobné dětské pohádky zdaleka nejsou jen pro děti.

 

CENA  400,-Kč/osoba

Vstupenku musí mít každá osoba bez ohledu na věk, vstupující do divadla. Nárok na slevu mají osoby se ZTP a ZTP/P.