Srpen 2009

Čeká se u Vackových plíživá, nenápadná pomsta?

Slova o tom, že divadelníci ani na chvíli nezahálejí a vrhají se do práce hned na samém začátku nové sezóny potvrzuje pohled na divadelní program už tuto sobotu. Od 19.00 se bude na Malé scéně Slováckého divadla uvádět premiéra nové hry s názvem Agatománie. Režisérem novinky je David Vacke a za pozornost stojí obsazení jedné z hlavních rolí. Vytvoří ji jeho manželka Irena, a to je příležitost pro rozhovor.

Nová tvář v nové inscenaci

Dostat se do angažmá Slováckého divadla, jež patří mezi nejlepší v republice, je dnes snem mnoha a mnoha absolventů divadelních škol i herců pošilhávajících po lepším angažmá. Drtivá většina z nich má smůlu. Přesto se však tu a tam příležitost naskytne a ředitel divadla pečlivě vybírá, kdo žhavé místo obsadí.

Divadlo nabízí poslední volné vstupenky na atraktivní představení

Nedostali jste se v uplynulých měsících na atraktivní představení Slováckého divadla? Trápily vás neustále obsazené telefonní linky? Právě teď máte šanci změnit to. „Někteří naši diváci jsou ještě na dovolených, jiní si ještě neuvědomili, že v divadle jsme už začali v plné síle, a tak máme na všechna atraktivní představení ještě několik vstupenek volných," říká herec a mluvčí divadla Josef Kubáník s tím, že jde o desítky lístků na muzikály Adéla ještě nevečeřela, Donaha!, komedie 1 2=6, Tenor na roztrhání a další inscenace. Rezervace se přijímají na telefonu 572 554 455.