Zamilovaný velvyslanec

bláznivá komedie
Michael Parker

Harry Douglas, záletný americký velvyslanec ve Velké Británii, odjíždí na víkend ze své rezidence, údajně hrát golf. Odjíždí také jeho žena Lois, do lázní, a jeho dcera Debbie, která jede navštívit kamarádku. Harry a Debbie se však vzápětí do domu tajně vrací v domnění, že každý budou mít celý dům jen pro sebe. A mají s sebou pochopitelně své utajované protějšky, Harry přitažlivou sousedku Marian a jeho dcera svého přítele Joea. Jak se v domě navzájem nepotkat, se je snaží navigovat loajální, typický anglický sluha Perkins. Když se ale Debiin přítel Joe musí převléci za kamarádku Josephine, ani Perkinsovi se nedaří, aby se Harry nezamiloval i do „ní“.

Do toho čelí americká ambasáda hrozbě bombového útoku, a tak je z Harryho rezidence narychlo vybudován krizový štáb. Přichází Harryho lehce natvrdlá sekretářka Faye s „červeným telefonem“ a kapitán South z americké námořní pěchoty, který se domnívá, že je na stopě šílenému teroristovi a nechává pozemek střežit jednotkou mariňáků. Nikdo nesmí ven. Bláznivý kolotoč prekérních a pikantních situací se roztočí naplno.

Jak překvapivý konec nám oblíbený a zkušený autor frašek Michael Parker slibuje? Bude pravá identita přítomných odhalena? Způsobí nešikovná sekretářka Faye zničení Velké Británie? Najde i sluha Perkins svou lásku? A co manželka Lois, vrátí se i ona s postranním úmyslem?

Bláznivě zamilovaná komedie s množstvím převleků a pohybových gagů rozezní nejen vaši duši, ale i vaši bránici neutuchajícím smíchem.

 

FOTOGALERIE:  zahajovací zkouška  /  premiéra

PLAKÁT

TRAILER

 

ano

Inscenace

Termíny představení:

15.06.2024 sobota 19:00 (Slovácké divadlo)