Autista pojede na festival do Maďarska

Úspěšná inscenace režiséra Michala Zetela Autista - Moje zatracené nervy!, kterou má Slovácké divadlo v repertoáru už čtvrtým rokem, bude reprezentovat v létě region na divadelním festivalu v maďarském Vácu. Na festivalu VéNégy ji odehrajeme v pátek 5. července.

"Inscenace Autista – Moje zatracené nervy! byla pozvána do maďarského Vácu na mezinárodní festival visegrádské čtyřky s názvem VéNégy. Na festival se velmi těšíme. Pokaždé, když se dozvíme, že věhlas Slováckého divadla je znám až za hranicemi, je to pro nás známka uznání a motivace do práce. A co od něj očekáváme? Především nevšední start prázdnin, jelikož tento festival je multižánrovým festivalem na břehu řeky Dunaje. A třeba nám přinese i inspiraci podobný festival jednou zorganizovat u nás! Poloha divadla u řeky Moravy k tomu přímo vybízí," uvedla manažerka divadla Jitka Honsová.

Na domácí scéně bude mít inscenace derniéru v sobotu 1. června a představení je již vyprodáno.

Poslední šance vidět hru Alžběty Michalové, která vznikla přímo pro uherskohradišťský soubor, je ve čtvrtek 23. května od 19 hodin na Malé scéně. Vstupenky k dispozici zde.