Blíží se 50. repríza muzikálu Adéla ještě nevečeřela

Velký uherskohradišťský hit Adéla ještě nevečeřela se v pátek 28. května dočká jubilejní 50. reprízy. V celé historii Slováckého divadla je mezi muzikály co do počtu repríz úspěšnější jen Donaha!. Oba tituly mají ale mnoho společného. Vznikly na motivy slavných filmů, je pod nimi podepsaný téměř shodný inscenační tým v čele s režisérem Radkem Balašem a hlavní role hraje Tomáš Šulaj.
Pověst o kytce, která během představení roste, tančí, zpívá a nakonec sežere i jednoho z hlavních hrdinů, už překročila hranice regionu. Herci s ní vystoupili na několika divadelních festivalech, představitel hlavní role Tomáš Šulaj byl za ztvárnění Nicka Cartera nominovaný na Cenu Thálie, inscenace získala cenu popularity Slovácký Oskar. Herci jsou zváni do televizních pořadů, skladby z muzikálu divadlo vydalo na CD. Po páteční padesáté repríze se počet diváků, kteří komedii viděli, vyšplhá k hranici 20 tisíc. V publiku už usedly i známé osobnosti, mezi nimi představitelka slavné babičky z Kolji Liliana Malkina, dále pak Luba Skořepová, Naďa Konvalinková, Květa Fialová a další.
A dobrá zpráva na závěr - hvězdný tým muzikálových tvůrců se do Hradiště po prázdninách opět vrátí. Tentokrát proto, aby diváky uhranul silným příběhem plným strhujících tanců a vášnivých objetí. Ano, na podzim bude režisér Radek Balaš připravovat slavný muzikál Cikáni jdou do nebe. Diváky bude ale pořád těšit i masožravá Adéla. Do konce června bude k vidění ještě dvakrát, několik posledních vstupenek v pokladně pořád je!