Červnový GALAVEČER Slovácka v Národním divadle Brno

Vinařství ZLOMEK & VÁVRA a Slovácké divadlo zvou na první Červnový GALAVEČER Slovácka v Národním divadle Brno. Akce se uskuteční v Mahenově divadle v Brně v pátek 22. června. Kromě ochutnávky vína vinařů ze slovácké podoblasti se můžete těšit na komedii Williama Shakespeara  Mnoho povyku pro nic v podání Slováckého divadla a v režii Zdeňka Duška.

1. ročník - Červnový GALAVEČER Slovácka v Národním divadle Brno

Ochutnávka nejlepších vín od vinařů ze slovácké podoblasti a vrcholná veselá komedie Williama Shakespeara - Mnoho povyku pro nic v podání Slováckého divadla.

Zveme všechny milovníky kultury a vína na první ročník výjimečné akce, kde se prolíná umění Slováckého regionu.

Za umělce vinaře se Vám představí vinaři ze slovácké podoblasti, kterými jsou vinařství Bronislav Grmolec, vinařství ZLOMEK & VÁVRA, vinařství Dufek, vinařství Žůrek, Štěpán Maňák, vinařství Kněží hora, vinařství Plešingr, Vinařství U Kostela, vinné sklepy Skalák, víno Blatel, Vitis Strážnice a Zámecké vinařství Bzenec.

Téměř všichni vinaři představí svá vína osobně.

Po ochutnávce vín následuje komedie Williama Shakespeara - Mnoho povyku pro nic.

Celá akce proběhne v Mahenově divadle 22. 6. 2018 . Vína slováckých vinařů můžete ochutnávat od 17:00 do 20:00 za doprovodu cimbálové muziky. Divadelní představení začíná ve 20:00 hodin.

Vše je v rámci vstupného. Ceny jsou určeny pouze zasedacím pořádkem při divadelním představení.

Vstupné je možné zakoupit už nyní ZDE: http://www.ndbrno.cz/o-divadle/mnoho-povyku-pro-nic-slovacke-divadlo?idp=17226

Pevně věříme, že snoubení umění v podání vinařů a herců ze Slovácka se Vám bude v nádherných prostorech Mahenova divadla líbit.

Těšíme se na Vás.