Chystáme herecký workshop

I když už se pomalu blíží divadelní prázdniny, ve Slováckém divadle nezahálíme. Právě teď chystáme pro ty, které zajímá divadlo i jeho zákulisí, další překvapení. Bude jím herecký workshop pod vedením herce Pavla Majkuse...

„Workshopy budou probíhat na Malé scéně, kde zájemcům ukážeme například různá cvičení a herecké etudy, které zájemcům přiblíží pocity herce v divadelní postavě, a zkusíme si sehrát i nějakou scénku,“ prozrazuje Pavel Majkus.

„Workshopy budou určeny především našim předplatitelům, aby si udělali představu, co všechno herecká profese obnáší, co se musí herci naučit, a chtěli bychom představit i lidi ze zákulisí, jako garderobiérky, maskérky, zvukaře a osvětlovače,“ vyjmenovává herec a tiskový mluvčí divadla Josef Kubáník.

Během workshopů účastníci poznají divadlo blíž a budou mít možnost setkat se s herci, nahlédnout do zákulisí a při vlastní práci získat bohaté divadelní zážitky a zkušenosti. První workshop se uskuteční 29. června a bude určen školnímu publiku. „Zájemci se můžou těšit i na překvapení,“ uzavírá Majkus.