Ježíš Kamil Střihavka a Jidáš Dan Bárta vzkazují: Zlomte vaz!

První české uvedení rockové opery Jesus Christ Superstar v 90. letech v divadle Spirála se stalo událostí, která dodnes rezonuje uměleckým světem. Obrovský podíl na tom mají i představitelé Ježíše a Jidáše Kamil Střihavka a Dan Bárta. Při příležitosti zítřejší premiéry legendární rockové opery ve Slováckém divadle poslali kolegům do Uherského Hradiště vzkazy a pozdravy.

Kamil Střihavka by rád slováckého Jesuse viděl

„Kolegům ve Slováckém divadle bych popřál, ať žijí tou skvělou hipísáckou aurou, kterou Jesus Christ Superstar má. Ať se stane jejich věcí, ať tomu dílu věří, ať s ním chodí spát a ať s ním ráno vstávají. Ať jím žijí, ať ho rozdávají a ať je nepřestane trýznit a zajímat a těšit. A ať jejich Jesuse samozřejmě vidí co nejvíc lidí a ať má smysl to celé dělat,“ vzkazuje Dan Bárta.

„Chtěl bych říct, že všem, kteří mají před premiérou, strašně závidím. Protože znám ten úžasný pocit, kdy už odpočítávají hodiny, to rozechvění. Na jednu stranu se člověk těší, na druhou má obrovskou hrůzu z toho, jestli se to povede. A to jsou nádherné okamžiky, kvůli kterým divadlo milujeme. Já jim zkrátka strašně závidím, přeju jim po divadelnicku zlomte vaz a pokud mi to čas dovolí, tak se na Jesuse určitě přijedu podívat,“ dodává Kamil Střihavka.