Divačka chce pomoct divadlu, vyrobila polštářky herců

Jestli něco uherskohradišťským divadelníkům závidí po celé republice, pak je to přízeň jejich diváků. Důkazem může být neobyčejná aktivita paní Venduly, která se rozhodla pomoct svému divadlu opravdu originálním způsobem. Vyrobila dva polštářky s fotkami oblíbených herců a věří, že jejich dražba na Facebooku milované scéně pomůže.

Polštářky je možné vydražit do dnešní půlnoci

„Až nás dojímá, že na nás naši diváci tak myslí. Nepředpokládáme, že vybereme obrovský balík peněz, v tom to vůbec není. Nejvíc si ceníme toho velkého srdce paní Venduly a moc jí za to děkujeme,“ říká Jožka Kubáník, který se sám na jednom z polštářků ocitl. Druhý pak patří Pavlíně Hejcmanové. A proč právě tyto dvě osobnosti?

„Sama bych se těžce rozhodovala, koho zvolit, tak jsem si udělala mezi svými přáteli anketu o nejoblíbenějšího herce a herečku Slováckého divadla a dopadla takto,“ vysvětluje volbu paní Vendula.

Dva polštářky vyráběla více než hodinu.

„Jsou ušité ze 100% bavlny a micropeache, na kterém je natištěný obrázek, a jsou velmi příjemné. V dolní části se zapínají na zip a dají se prát. Pavlínčin je lehce dozdobený stříbrnými třpytkami,“ upřesňuje paní Vendula.

Dražba polštářků probíhá až do pondělní (dnešní) půlnoci na Facebooku divadla.