Divadlo opět uspořádá Dobročinný bazar

Tradiční Dobročinný bazar a koncert pořádaný Irenou Černíčkovou ve spolupráci se Slováckým divadlem a nadačním fondem VIAIVA proběhne v neděli 10. prosince ve Slováckém divadle. Stejně jako před rokem budou veškeré získané finanční prostředky zásluhou nadačního fondu zdvojnásobeny a poputují na pomoc devíti konkrétních rodin či jednotlivců z Uherskohradišťska, do jejichž životů výrazně zasáhlo těžké a dlouhodobé onemocnění.

Celá akce vyvrcholí v 18 hodin velkým koncertem, ve kterém se představí vedle klavíristky Ireny Černíčkové také herečky a herci Slováckého divadla, vokální skupina Illegato, tanečnice Jarmila Krystoňová, folklórní soubor Hradišťánek či CM Husličky a písničky a další.

"Zúčastnit se, podpořit náš bazar a zároveň si udělat radost může každý hned několika způsoby," říká hlavní organizátorka Dobročinného bazaru Irena Černíčková.

"V sobotu 9. prosince je možné od 8 do 16 hodin přinést do sídla nehudebních oborů Základní umělecké školy Uherské Hradiště předměty určené k prodeji (vše, kromě oblečení), v neděli se mezi 13. a 18. hodinou zúčastnit ve foyeru divadla samotného bazaru, na kterém budou pozvané osobnosti tyto předměty prodávat či dražit, a večer si vychutnat zmiňovaný koncert – celý výtěžek ze vstupného samozřejmě také zamíří na pomoc těm, kteří to potřebují."

Vstupenky jsou už nyní k dispozici a rezervovat si je můžete přímo zde.