Divadlo začne hrát v pátek a rovnou oslaví dvacetiny Rychlých šípů

V úterý absolvoval celý soubor Slováckého divadla druhé testování na covid-19 a všem vyšel test negativní. Dva nemocní kolegové se přece jen musí ještě poctivě doléčit, a proto se divadlo ke svému programu vrátí v pátek komedií Rychlé šípy, která právě v tento den oslaví s diváky neuvěřitelné 20. narozeniny.

Slovácké divadlo na týden přerušilo hraní i zkoušky muzikálu Jesus Christ Superstar, jelikož dva členové souboru měli pozitivní test na koronavirus. Protože kontrolní testování přineslo samé dobré zprávy, mohou už opět začít naplno hrát. A negativní testy divadlo oslaví víc než pozitivně - slavnostní narozeninovou reprízou komedie Rychlé šípy.

„Když jsme v roce 2000 začali komedii ve svém volném čase jen tak pro pobavení zkoušet, počítali jsme s několika reprízami. Ani ve snu by nás nenapadlo, že začínáme přepisovat historii Slováckého divadla,“ kroutí hlavou David Vaculík, představitel Jindry Hojera. Pár lístků na výjimečnou páteční reprízu ještě zbývá a můžete je pořídit tady.

Je možné, v následujících dnech dojde ke změnám v programu, pracovnice marketingového oddělení však budou v tom případě všechny diváky daných repríz včas informovat.