Divadlo zřizuje novou skupinu pro seniory!

„Rozhodli jsme se pro netradiční krok. Vytvořili jsme pro seniory speciální dopolední předplatitelskou skupinu, uvidíme, jaký o ni bude zájem,“ oznámili přesně před rokem uherskohradišťští divadelníci a se zatajeným dechem čekali, co se stane. Výsledek? Byla okamžitě vyprodána a na mnoho seniorů se nedostalo. Rok se sešel s rokem a divadlo přichází s řešením. Pro nejstarší pravidelné návštěvníky zrealizovalo další seniorskou skupinu. I ona má své místo dopoledne a senioři i tentokrát dostanou výhodnou cenu.

„Když jsme viděli, jak senioři pookřáli a jak se radovali z toho, že Slovácké divadlo mohou navštěvovat i dopoledne a nemusejí se bát chodit domů potmě, nedalo nám to a letos jsme vytvořili skupinu novou,“ říká herec a mluvčí divadla Josef Kubáník. Na programu bude v úterý a její cena je oproti večerním představením výrazně zvýhodněná. „Za šest her senioři zaplatí pouze okolo 400 korun.,“ dodává Josef Kubáník. „Uvědomujeme si, jak mají naši nejstarší diváci hluboko do kapsy a nechtěli bychom jim to ještě víc komplikovat,“ vysvětluje mluvčí.
Nejstarší návštěvníci uherskohradišťského divadla novinku vítají. „Je to krásný dárek. Víte, nemáme už moc radostí, mnohým nám zůstalo jen to divadlo. Moc děkujeme všem umělcům, že na nás myslí,“ těší se ze zprávy sedmasedmdesátiletá Marie Svobodová z Uherského Hradiště a dodává, že ji i její kamarádku nejvíc potěší česká klasika a komedie a že se v příštím roce nejvíc těší na slavný pohádkový příběh Dalskabáty hříšná ves aneb Zapomenutý čert a také na komedii miláčka publika Roberta Bellana Hráči. Zájemci o předplatné se o ně mohou přihlásit v pokladně divadla, kde dostanou zdarma i katalog, v němž najdou všechny informace včetně mnoha barevných fotografií. Divadlo poskytuje předplatné i jako vánoční dárek.