Dnes vyšlo v tisku: Herci skočili rovnýma nohama do divadla

Týdeník DOBRÝ DEN S KURÝREM uveřejnil tento článek: „Diváci čekají, začínáme!„ I tak by mohl znít povel, který vydal v uplynulých dnech ředitel divadla Igor Stránský. A skutečně – herci Slováckého divadla se ze svých dovolených vrátili daleko dřív, než v jiných divadlech, aby mohli začít zase hrát. Hned druhý den po nástupu, tedy uplynulou sobotu, představili baladu Studna světců na festivalu v Luhačovicích a dnes pobaví diváky Rychlými šípy v Rožnově pod Radhoštěm.

„Rychlými šípy jsme prázdniny začínali, Rychlými šípy je taky skončíme,“ říká s úsměvem představitel Jindry Hojera David Vaculík.
Na své si ale brzy přijde i domácí publikum. Už příští pátek jim divadelníci zahrají komedii Nájemníci. „Na to, že jsou mnozí stále ještě na dovolených a že jiná divadla budou poprvé hrát až tak v polovině září, je zájem o vstupenky poměrně velký,“ radují se divadelníci a připomínají, že na věčně vyprodané představení jsou vstupenky v pokladně. A po Nájemnících budou následovat další oblíbené hry, ať jde o Peklo v hotelu Westminster, komedii 1+2=6 či muzikál Donaha!.

Jen ještě připomeňme, že vstupenky je možné rovněž rezervovat telefonicky na 572 554 455 i online zde na webu v sekci E-VSTUPENKY. Také probíhá příjem žádostí o Studentské a Žákovské předplatné pro školní rok 2015/2016...