Do Slováckého divadla přijede Dagmar Pecková. „Jsou tam milí lidi, těším se na ně,“ vzkazuje

Už v červnu přivítá Josef Kubáník při živém natáčení svého rozhlasového pořadu Na pohovce Jožky Kubáníka ve Slováckém divadle dalšího vzácného hosta. Na jeho rozhlasovou pohovku, kterou opět natočí Český rozhlas Zlín, usedne spolu s herečkou Jitkou Hlaváčovou i celosvětově proslulá operní pěvkyně Dagmar Pecková. Zájem je tak velký, že divadelníci po prvním vyprodaném představení okamžitě přidali další.

Dagmar Pecková přijala pozvání do Slováckého divadla

„Natáčeli jsme s Jožkou po telefonu rozhovor do rozhlasu a moc hezky jsme si popovídali. Tak jsme se domluvili, že až bude v Praze, půjdeme na kafe. Tak jsme šli na kafe, pak jsme šli znovu na kafe a zjistili, že jsme na stejné vlně. Potom se přijel podívat na mé činoherní představení v Mladé Boleslavi a tam jsme se dohodli, že bych přijela i za diváky do Slováckého divadla,“ prozrazuje Dagmar Pecková, jak ke spolupráci došlo.

Kromě pěveckých vystoupení se Dagmar Pecková často účastní i různých talk show, a tak pro ni živé natáčení rozhlasového pořadu před diváky nebude žádnou novinkou. A dle svých slov se ani nebude nijak zvlášť připravovat.  „Myslím, že my dva s Jožkou se na ničem dopředu domlouvat nemusíme. Oba rádi povídáme, když jsem pak poslouchala náš rozhovor v rádiu, skoro se nedostal ke slovu, pořád jsem mlela vlastně jen já,“ směje se pěvkyně. „Navíc, když člověk má co říct, a myslím, že to snad mám, tak proč to neříct,“ usmívá se.

Na slovácký sklípek se nedá zapomenout

I když Slovácko příliš neoplývá koncertními sály, umění Dagmar Peckové si mohli před mnoha lety vychutnat i místní posluchači.

 

Pokračování textu najdete na webu Dobrý den s Kurýrem.