Dobročinný bazar a koncert: Přispět na dobrou věc a zažít neopakovatelný večer. Již v neděli!

Chcete přispět na dobrou věc a zažít originální večer ve společnosti výtečných umělců? Nedělní odpoledne a večer (30.11.) budou ve Slováckém divadle vyhrazeny Dobročinnému bazaru a koncertu. Můžete být při tom a zapojit se svým dílem, když během soboty 29. listopadu v době od 8.00 do 16.00 hodin přinesete do ZUŠ Uherské Hradiště na Mariánském náměstí předměty a věci (kromě oblečení!), které by se staly součástí dražby v neděli 30. listopadu od 13.00 do 18.00 hodin ve foyeru Slováckého divadla. Dražit je budou herečky a herci Slováckého divadla a pozvaní hosté. Výtěžek z nedělní odpolední dražby a vybrané vstupné z večerního koncertu budou věnovány na zakoupení monitorů sledujících životní funkce u hemato-onkologicky nemocných dětí ve Fakultní nemocnici Olomouc.

Koncert proběhne v neděli 30. listopadu od 19.00 hodin ve Slováckém divadle. Vystoupí na něm mnoho účinkujících napříč uměleckými žánry: Jitka Šuranská (držitelka ceny Anděl), Rabi Gabi, taneční soubor Hradišťan, Kristýna Daňhelová, Petr Gablas, Petr Kovařík, pěvecký soubor Viva la musica, Jiří Pospíchal, Irena Černíčková, Petr Štulír, Anna Pospíchalová, Josef Pilát, David Macháček, Jarmila Krystoňová a další. Všichni bez nároku na honorář.
Vstupenky v hodnotě 200,- Kč můžete zakoupit na pokladně divadla, rezervovat telefonicky na 572 554 455, či to vše vyřešit nejpohodlněji – online ZDE…
Pomoci můžete také prostřednictvím zaslání jakékoliv finanční částky na speciální účet vedený sdružením Šance - 53839811/0100, variabilní symbol 30112014 (datum akce).