Dva úplně nazí muži oslaví pětadvacátou reprízu

Momentálně jedna z nejúspěšnějších komedií Slováckého divadla Dva úplně nazí muži oslaví příští středu 12. června pětadvacátou reprízu. "Velice nás těší, že Dva úplně nazí muži hlásí téměř neustále vyprodáno. Aby se na všechny zájemce dostalo, přidali jsme do prodeje zářijovou a říjnovou reprízu, na které je zatím lístků dostatek a už nyní je možné vstupenky zakoupit v pokladně divadla nebo online na webových stránkách divadla," upřesnil tiskový mluvčí divadla a herec Josef Kubáník.

Absurdní kus francouzského dramatika Sébastiena Thiéryho nastudoval ve Slováckém divadle režisér Lukáš Kopecký. Hra popisuje vtipnou zápletku, kdy se úspěšný pařížský právník a věrný manžel jednoho dne probudí nahý vedle svého podřízeného z advokátní kanceláře. A ten je rovněž nahý. Ani jeden z nich situaci nechápe.

"Už po prvním přečtení textu jsem tušil, že to bude velká legrace. Já tu hru znal už dřív, a musím říct, že jsem se už dlouho při obyčejném čtení, tak dobře nebavil, jako u nahých mužů," doplnil jeden z hlavních protagonistů komedie, herec Tomáš Šulaj.

"Musím se přiznat, že jsem byl poněkud nedočkavý a text si opatřil už před první čtenou. Sice jsem ho nestihl celý dočíst, ale i tak jsem se mohl potrhat smíchy. Četl jsem si ho ve volných chvilkách v autobusech, vlacích, na zastávkách a královsky jsem se bavil. Lidi na mě zírali a já měl chuť to číst nahlas, abych se o tu tryskající radost z absurdních situací podělil," dodal herec Pavel Šupina.

(blš)