Dva úplně nazí muži se v divadle promenádují už rok

Jednoho rána se vážený pařížský právník a věrný manžel Kramer probudí nahý vedle svého stejně nahého podřízeného Priouxe. Ani jeden z nich netuší, jak se v této situaci ocitli. Zároveň se domů vrací Kramerova manželka Catherine. To je výchozí situace komedie Dva úplně nazí muži francouzského dramatika Sébastiana Thiéryho, kterou už více než rok hltají návštěvníci Slováckého divadla. Právě dnes si navíc odbude svou 35. reprízu.

„Na premiéru jsem se strašně těšil, protože je to komedie velmi dobře a vtipně napsaná. A těším se i teď na každou další reprízu, protože je to neuvěřitelná sranda a pořád si to užívám,“ říká Tomáš Šulaj, představitel Kramera.

Pavlu Šupinovi v druhé titulní roli dala inscenace obrovskou zkušenost a možnost posunout se vpřed.

„Byla to první takto velká úloha ve Slováckém divadle a poprvé jsem se v takové míře setkal s komedií a jejím principem. Zároveň jsem měl tu čest mít dialogy se dvěma ostřílenými herci a mohl jsem z nich čerpat a hodně se učit. A v neposlední radě nová přátelství s celým inscenačním týmem, každá zkouška byla radostným setkáním a stejně tak to zůstává i při reprízách. A co mi Naháči vzali? Oblečení… včetně trenek.“

Zájem o komedii Dva úplně nazí muži je enormní. Až do května je vyprodaná, ale divadelníci na obrovský zájem zareagovali a do programu zařadili další dvě reprízy.