Dvoutisící předplatitelka si svou výhru užila. Kdo bude čtyřtisící?

Každý pátek zveřejňuje Slovácký deník ve spolupráci se Slováckým divadlem již jistý počet předplatitelů Slováckého divadla na příští rok 2014. Také vyhlašuje soutěž, v níž výhercem či výherkyní je každý (každá) dvoutisící předplatitel(ka). Odměnou je exkurze do zákulisí divadla s exklusivním hereckým průvodcem. První výherkyní této ceny se stala paní Marie Adamcová z Ostrožské Lhoty. Co na to říkala?

Pro cenu si již přijela a užívala si ji s nadšením. Jak vše probíhalo popisuje článek, k němuž jsou přiloženy i fotografie z celého průběhu exkurze. Najdete jej ZDE… Podobná odměna čeká i na čtyřtisícího předplatitele (předplatitelku). A podle všeho na něho (na ni) nebudeme čekat vůbec dlouho, neboť v pátek 15. listopadu počet již jistých předplatitelů Slováckého divadla pro rok 2014 dosáhl čísla 3278! Brzy na těchto stránkách začneme uvádět denní stav předplatitelů…
Ale nejen to. Předplatitel, jenž jako první svou koupí předplatného překoná loňský rekord (8136), získá ke svému zakoupenému předplatnému další předplatné do Slováckého divadla!
Přeskočíme spolu loňský rekord? Nám již přeskočilo. A vám..?