Fotogalerie: Bude Bez roucha dalším hitem Slováckého divadla?

Hra Bez roucha je jednou z nejoblíbenějších komedií vůbec, což dokazuje nespočet jejích uvedení po celém světě, přeložení do dvaceti jazyků a několik ocenění. Bez roucha mělo premiéru v Londýně na West Endu. Nápad napsat komedii, která se bude odehrávat za scénou, dostal její autor Michael Frayn už v roce 1970, kdy sledoval ze zákulisí představení a uvědomil si, že je to mnohem zábavnější než to, co se odehrává před diváky. Deset let námět nepustil z hlavy. Ještě v době, kdy už hru s britskými herci zkoušel, denně přicházel s novinkami, stále přepisoval scény a piloval každý detail...

Po úplně prvním uvedení v roce 1982 se z komedie stal obrovský hit – v Londýně se hrála denně po dobu pěti let. O rok později po ní sáhlo divadlo na Broadwayi, kde se odehrálo neuvěřitelných 553 repríz a i když už proběhla derniéra, zájem je tak velký, že právě na Broadway se v březnu tento titul  znovu vrátí. Nyní mají možnost vidět Bez roucha i naši diváci.
„Přijďte se podívat, jak vypadá strašlivý herecký sen na jevišti,“ zve s úsměvem na premiéru, která se uskuteční tuto sobotu od 19.00 hod., herec Pavel Majkus. Toho v novince uvidíte v roli alkoholika, který málokdy ví, co se kolem něj děje, a málokdy je na svém místě. K tomu poněkud zapáchá a nenechá si za žádnou cenu poradit.
Jak se přesvědčíte ve fotogalerii k inscenaci, Bez roucha bude jistě velkou podívanou! Fotografie ZDE...