Herci odkryjí soukromí ve fotografiích

Slovácké divadlo připravilo pro své příznivce a fanoušky další novinku. Tou bude poprvé už zítra fotostrana ve Slováckém deníku, která poodkryje detaily ze života herců a hereček Slováckého divadla, a to jak profesního, tak osobního. První, kdo odhalí čtenářům své soukromí, bude herečka Petra Staňková, která si jako hlavní téma vybrala maminku a své milované divadlo.

 "Ano, s naší kampaní k předplatnému 2018 jsme připravili s Deníkem novinku, celou stranu páteční přílohy s fotkami našich herců na téma "Kde domov tvůj? Slovácké divadlo!," upřesňuje tiskový mluvčí divadla a herec Josef Kubáník.

O co jde? Deník dá každý týden prostor jednomu z herců, který bude ochotný se vyfotit a popsat několik snímků. Ten hlavní, největší bude odpovídat na onu otázku: "Kde domov tvůj?". Odpověď může být jakákoliv, ale měla by zobrazovat opravdu osobní místo. Jeviště? Obývací pokoj? Pracovna? Koupelna? Zahrada? Divadelní šatna? Vinný sklep? Sklep? Kuchyně? Les?

"Cokoliv, fantazii se meze nekladou. Jedinou podmínkou je, aby na fotce byl každý oslovený a ve dvou výstižných větách pak fotku popsal," doplňuje Kubáník.

Tím to ale nekončí. Kromě hlavní fotky zveřejní herci ještě čtyři další fotografie, a tam je zadání ještě kreativnější. "Moje oblíbené". Manželka? Pohovka? Dovolená? Obrázek? Hračka? Knížka? Tchýně? Křeslo? Pohádka? Rtěnka? Hrnek? Kreditní karta? Role? Košile? Dcera?

"Naším hlavním záměrem je, aby to bylo hravé, vtipné a zajímavé. Každá fotka by měla být pokud možno jiná, aby se u nich čtenáři zdrželi a na každé páteční vydání se pak těšili," uzavírá Josef Kubáník.

Poprvé vyjde fotostrana už zítra, v pátek 6. října, ve Slováckém deníku.