Herec David Vacke bude mít v Kafe uprostřed nový pořad

Filmová a divadelní herečka Drahomíra Hofmanová, která momentálně zkouší ve Slováckém divadle s režisérem Martinem Františákem novinku Kříž u potoka, se stane prvním hostem moderátora Davida Vackeho v novém pořadu Uprostřed s… První setkání proběhne už tento čtvrtek v Kafe uprostřed.

"Jsem velmi rád, že Drahomíra přijala mé pozvání a je ochotná si popovídat mimo jiné o svém dětství, které z části prožila v Uherském Hradišti, o studiu místní Umprumky, o natáčení slavného filmu Všichni dobří rodáci či o svém současném hostování ve Slováckém divadle," prozrazuje autor nového pořadu, herec a inspicient Slováckého divadla a moderátor David Vacke.

"Věřím, že mými hosty se postupně stanou i další osobnosti spjaté se Slováckým divadlem, a zároveň bych byl rád, aby paleta hostů, kteří se se ocitnou „uprostřed“ pozornosti mé i diváků, byla co nejpestřejší," dodává.

Premiérové vydání pořadu "Uprostřed s… Drahomírou Hofmanovou" vypukne ve čtvrtek 22. března v 18 hodin. Lístky jsou v předprodeji přímo v kavárně Kafe uprostřed.