Herečka Alžběta Kynclová se vdala, je z ní paní Mahdalová

Dlouholetá členka souboru Slováckého divadla Alžběta Kynclová se vdala. Od minulého týdne je z ní Alžběta Mahdalová. Srdečně gratulujeme a přejeme hodně štěstí!

Herečku Alžbětu Kynclovou, nyní už Mahdalovou, vídají návštěvníci Slováckého divadla na jevišti už od roku 2005. Z poslední doby si ji mohou pamatovat jako Gladys v muzikálu Hra o pyžama, Matku a další postavy ve hře Autista - moje zatracené nervy!, nebo Ivanu, sestru hlavní postavy Samka Táleho v úspěšné komedii Kniha o hřbitově. Nyní herečka tráví čas na mateřské dovolené, ale pomalu se na uherskohradišťská prkna vrací.

"Vrátila jsem se do inscenace Deník Anne Frankové a jsem ráda, protože vím, že tohle představení má smysl hrát a předávat odkaz nejen mládeži, ale vlastně všem a převážně těm, co jsou v životě třeba jen trošku nespokojeni. Jinak mi divadelní šrumec až tolik nechybí. Asi proto, že vím, že je ta pauza dočasná. Nevím, zda to ale chápe moje podvědomí, protože divadelní sny mám pořád! Dost často se mi zdává, že nestíhám přijít včas na představení a nohy stále ne a ne zrychlit, či že si nemůžu vzpomenout na text. A "nejlepší" je, když se tyhle dva motivy spojí," řekla Alžběta Mahdalová.