Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ!

Máte praxi v oblasti vedení mzdového účetnictví pro příspěvkovou organizaci? Orientujete se ve mzdových předpisech a Zákoníku práce? Máte velmi dobrou znalost práce na PC? Jste pečliví, odpovědní, spolehliví a samostatní? Pak hledáme právě Vás!

Požadavky:

- ukončené VŠ vzdělání

- bezúhonnost

- praxe v oblasti vedení mzdového účetnictví pro příspěvkové organizace (znalost programu PAM FLUX výhodou)

- orientace ve mzdových předpisech a znalost Zákoníku práce

- velmi dobrá znalost práce na PC (znalost práce s Google dokumenty výhodou)

- pečlivost, odpovědnost, spolehlivost, samostatnost, schopnost analytického myšlení

- zodpovědnost při práci s osobními daty zaměstnanců

- komunikační a prezentační schopnosti

Náplň práce:

- kompletní zpracování mzdové a personální agendy včetně uzávěrkových sestav v požadované kvalitě

- komunikace s úřady a státními institucemi

- vedení mzdové a personální agendy zaměstnanců

- zpracování ročního zúčtování

- vedení evidence majetku v užívání, příprava odpisů, roční inventury majetku

Nabízíme:

- práci na HPP na zkrácený úvazek

- nástup do pracovního poměru ihned po ukončení výběrového řízení, případně dle dohody

- místo výkonu práce Uherské Hradiště

Přihláška uchazeče označena značkou VŘ PAM musí obsahovat:

- jméno, příjmení, titul uchazeče

- datum a místo narození uchazeče

- státní příslušnost uchazeče

- místo trvalého pobytu uchazeče

- datum a podpis uchazeče

- životopis s údaji o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech

- motivační dopis

- kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

- souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů

Doručte osobně nebo poštou nejpozději do 8. 12. 2017 na adresu:

Slovácké divadlo Uherské Hradiště, příspěvková organizace

Ing. Marta Brucháčková, ekonom

Tyršovo náměstí 480

686 01 Uherské Hradiště

Případné dotazy prosím směřujte na emailovou adresu: bruchackova@slovackedivadlo.cz