Hrála v Jesus Christ Superstar. Teď jezdí po světě se slavným Cirque du Soleil

Tamara Dikyová je česká herečka a zpěvačka. Už od premiéry kultovní rockové opery Jesus Christ Superstar ji mohli diváci vidět a slyšet na jevišti Slováckého divadla. V posledních měsících však už ve Slováckém divadle neúčinkuje. Povedla se jí totiž neuvěřitelná věc – absolvovala konkurz do celosvětově proslulé cirkusové společnosti Cirque du Soleil a jezdí s ní po celém světě.

Tamara Dikyová při vystoupení v Cirque du Soleil

„Přinést rozhovor s Tamarou není od chvíle, kdy podepsala smlouvu s Cirque du Soleil, jen tak,“ říká herec a mluvčí Slováckého divadla Josef Kubáník. „Snažíme se o to už několik týdnů. Museli jsme otázky poslat Tamaře písemně, ta je následně poslala na ústředí Cirque du Soleil do Montrealu a teprve poté, co projdou procesem schválení, na ně může odpovědět,“ popisuje Josef Kubáník a slibuje, že se čtenáři exkluzivního rozhovoru brzy dočkají.

„Běžte na Jesuse!vzkazuje Tamara Dikyová

Tamara Dikyová na své působení ve Slováckém divadle vzpomíná velmi ráda. Mimo jiné si tam totiž našla spoustu přátel.

„I proto jsem se během pauzy uprostřed turné po Jižní Americe s Cirque du Soleil hned po příjezdu do Česka vydala do Slováckého divadla na jednu z repríz Jesus Christ Superstar, abych kolegy mohla znovu vidět a pozdravit se s nimi. A pokud někdo toto úžasné dílo ještě neviděl, všem doporučuji zajít si na poslední představení sezóny 30. června!“ vzkazovala Tamara Dikyová ve chvíli, kdy si právě balila kufr a cestovala zpět do Jižní Ameriky, konkrétně do Buenos Aires.