Jan Přeučil po zhlédnutí Třináctkrát za svědka: „Smekám svůj klobouk“

Ve vyprodaném sále Východočeského divadla v Pardubicích, kde slováčtí herci v rámci Grand Festivalu smíchu odehráli Třináctkrát za svědka, byl přítomen i legendární český herec Jan Přeučil. A pro komedii našel jen slova chvály.

Jan Přeučil s herečkami Slováckého divadla

„Opravdu moc se mi to líbilo, byla to ohromně zábavná komedie. Pro Slovácké divadlo mám už dlouho slabost a zatím vše, co jsem od něj viděl, ve mně zanechalo dojem. V ničem si nezadá s nejlepšími pražskými scénami. Před Slováckým divadlem smekám svůj klobouk,“ vyznal se Jan Přeučil.

Spolu s Janem Přeučilem tleskal po skončení představení celý sál pardubického divadla. „Kolegové ze Slováckého divadla si za své skvělé výkony vysloužili bouřlivé ovace ve stoje! A že je náš festival skutečně o smíchu a dobré náladě, jasně dokázali i na společném setkání v klubu,“ zhodnotili inscenaci zástupci pořádajícího Východočeského divadla v Pardubicích.

Na domácí scéně mohou diváci Třináctkrát za svědka s nejlepším komediálním hercem Zdeňkem Trčálkem v hlavní roli vidět v pátek 19. dubna a ve středu 29. května. Vstupenky najdou diváci na webu a v pokladně Slováckého divadla.

Co říkají o Třináctkrát za svědka diváci

„Jedná se svěží hru, velmi dobře vystavěnou, vtipnou a hlavně - není banální. Od začátku až do konce v příjemném pobavení sledujeme příběh osamělého Adama v podání Zdeňka Trčálka. Příběh není přímočarý, jak by se mohlo zdát, ale vše dobře dopadne. Pro mne velmi příjemné překvapení - nová hra a tak dobrá!“

„Úplně obyčejné divadlo, které pohladí svou lidskostí a pobaví nevtíravým jemným humorem. Vše to diriguje sympatický Zdeněk Trčálek.“

„Od začátku až do konce jsme se smála! Herci a celý tvůrčí tým opět nezklamali. Slovácké divadlo v této sezóně válí!“