Jesus Christ Superstar na zámku Kačina

Den pro koncertní předpremiéře muzikálu Jesus Christ Superstar na domácí půdě se uherskohradišťští divadleníci vydali na zámek Kačina, aby tam 8. července své dílo předvedli v rámci projektu Kultura pod hvězdami.

Koncertní verzi muzikálu si vychutnali i diváci v Čechách

Na fotografie Marka Malůška ze zámeckého koncertu se můžete podívat na facebookových stránkách Slováckého divadla.

Ještě v noci po koncertě poslal projektový manažer Kultury pod hvězdami do Slováckého divadla e-mail v tomto znění:

"Dobrý den paní ředitelko,

jsem plný emocí, pozitivních emocí a proto jsem se rozhodl vám napsal e-mail ještě nyní. Ve čtvrtek jste odehráli na zámku Kačina koncertní verzi Jesus Christ Superstar. Ač jsme byli stíháni bouřkami a zkoušeni deštěm, diváci zůstali, začátek jsem posunuli a vše jsme odehráli. My, jakožto Kultura pod hvězdami, jsme vzájemně spolupracovali úplně poprvé. Já osobně jsem zažil přes 15 divadel, spolupráci, přístup, nadšení, profesionalitu atd. Vaše divadlo řadím mezi absolutní TOP. Nerad bych na někoho zapomněl, ale opravdu od kapely, přes zvuk, světla, backstage, inspicienta a hlavně paní Honsovou bych chtěl všem vyseknout poklonu. Jejich profesionalita a nadšení pro práci… Ve srovnání s jinými soubory předčila má očekávání. Výkony zpěváků/herců byly úžasné a nutno dodat, že mne prostě Slovácké divadlo velmi mile překvapilo.

Věřím, že na konci srpna otevřeme diáře a domluvíme se na rok 2022 třeba na dvě představení. Hodně jsme se bavili, probírali možnosti, kde ideálně příště hrát atd. Svůj e-mail bych mohl obohatit o další a další slova chvály, ale zakončím ho tak, že vám blahopřeji k vašemu týmu lidí, které máte okolo sebe. Svoji práci dělají opravdu srdíčkem, jde to poznat, je to i naše krevní skupina a já věřím, že jsme si k sobě otevřeli cestu pro další spolupráci.

Za Kulturu pod hvězdami vás srdečně zdraví Mgr. Radek Priputen."