Jesus Christ Superstar: speciální předpremiéra pod hvězdami

Premiéru měl mít už v prosinci loňského roku. V únoru ho viděli alespoň zaměstnanci Slováckého divadla. A teď, po dlouhých měsících čekání, konečně míří i za svými diváky. Řeč je o netrpělivě očekávaném muzikálu Jesus Christ Superstar, jehož koncertní verzi si mohou zájemci vychutnat už 7. července.

Divadelníci pilně pracovali na koncertní verzi Jesuse

„Na koncertní verzi muzikálu kolegové pracovali v posledních týdnech téměř denně. Na speciální koncertní předpremiéru je s velkým potěšením můžeme pozvat ve středu 7. července od 17 hodin na romantickém nádvoří Reduty,“ raduje se manažerka divadla Jitka Honsová.

Kde a jak koupit vstupenky na koncertního Jesuse?

Koncert se uskuteční v rámci festivalu Slovácké léto a vstupenky lze zakoupit TADY. Oficiální premiéry na prknech Slováckého divadla se pak diváci i divadelníci dočkají 2. října.

Dodo Gombár:  Koncertní verze má být pozvánkou do divadla

Sotva si k dokonalosti „vypiplal“ muzikálové miminko Jesus Christ Superstar, už režisér Dodo Gombár začal připravovat jeho koncertní verzi. Podle něj to byl úkol náročnější, než si na počátku spolu s inscenačním týmem myslel. Přesto věří, že diváky při koncertní předpremiéře muzikálu čeká krásný zážitek.

„V první řadě jsem přesvědčený, že si diváci odnesou spoluúčast na živé interpretaci skvělé hudby skvělou kapelou, vychutnají si náročné hudební party ztvárněné se silnou emocí a energií,“ zamýšlí se Dodo Gombár.

„Nutno podotknout, že ambicí koncertní verze není nahradit inscenaci, spíš by se mohlo jednat o výzvu či pozvánku představení zhlédnout. Dovolím si skromně doufat, že v divadle čeká na diváky plnokrevný zážitek s bravurními herecko-pěveckými výkony, s nevídanou silou kolektivní výpovědi. Doufám, že záblesk představení se objeví už v koncertní verzi, v tom spočívala naše snaha při jejím zkoušení,“ říká režisér s tím, že by se rád předpremiéry 7. července osobně zúčastnil.

„Když mi to dovolí čas a povinnosti, nenechám si tuto událost ujít. Bez potřeby kontrolovat, spíš z pozice věrného a bdělého partnera.“