Josef Kubáník vydává novou knihu

Když před necelým rokem vydal Josef Kubáník knihu s názvem Poslední deník Květy Fialové, ve které vzpomíná na svou přítelkyni a hereckou legendu, dočkala se dvou dotisků a stala se šestou nejprodávanější knihou loňského roku. Nebylo proto překvapivé, že uherskohradišťský herec dostal od nakladatelů nabídku napsat další knihu.

„Něco takového se neodmítá, a tak jsem se pustil do práce. Čtvrt roku jsem na rukopisu intenzivně den co den pracoval. Na začátku května jsem jej odevzdal, před pár dny jsem se s pány nakladateli sešel a oznámili mi, že knihu s názvem Herec rádi vydají. Vyjde na podzim,“ říká s radostí Josef Kubáník.

Příběh herce a jedné nevinné esemesky

Tentokrát se však nejedná o knihu vzpomínkovou, ale Josef Kubáník napsal napínavé vyprávění z prostředí, které moc dobře zná - z divadelního a televizního zákulisí. „Je to příběh o slavném herci a nečekané sms, na jehož konci čtenář zjistí, že čte úplně jinou knihu, než si na začátku myslel," prozrazuje autor s tím, že se jde o příběh podle skutečných událostí. „Divím se, že tak fascinující námět nikdo ještě nezpracoval,“ dodává.