Jubilea a výročí ve Slováckém divadle v roce 2014. Jedny kulaté narozeniny právě dnes!

Rok 2014 přinesl jako každý rok množství jubileí pracovních i osobních, a to jak v životech současných zaměstnanců Slováckého divadla, tak i těch, kteří jsou s námi v myšlenkách a vzpomínkách dnes již „pouze“ zpovzdálí, ale menší či větší část života byli se Slováckým divadlem v těsném spojení – jako zaměstnanci. Připomeňme si všechny ty důležité okamžiky letošního roku a přidejme dodatečnou gratulaci tam, kam dosud od nás veřejně nedošla…

Chtěli bychom poděkovat za společně prožité chvíle a práci na společném díle a popřát jasnou mysl, co nejlepší zdraví, dobrou náladu a hodně síly a optimismu do života panu Ladislavu Hunkovi, jež se letos v květnu dožil pětadevadesáti let, paní Marii Hájkové, protože oslavila v červnu pětaosmdesátiny, panu Antonínu Hnátkovi, který měl v tom samém měsíci osmdesátiny, paní Jiřině Guntherové, vždyť jí v lednu bylo 75 let… Kulatiny měli v roce 2014 i paní Marie Kynclová (maminka herečky Alžběty Kynclové a manželka zesnulého herce Slováckého divadla Jaroslava Kyncla), pan František Galuška a paní Antonie Hanáčková. Polokulaté narozeniny pak paní Marie Filípková.
Vám všem ještě jednou DÍKY! Pokud je to jen trochu možné, rádi se s vámi ve Slováckém divadle potkáváme!

Ze současných zaměstnanců své kulaté narozeniny v roce 2014 slavili finanční účetní Marie Buršová, vedoucí správy budov a dopravy Vítězslav Šuba, osvětlovač Ivan Vacke, rekvizitářka Anna Viternová, zvukař Michal Kedroň, z programového oddělení Marie Svozilová a právě dnes má kulaté narozeniny i herec a tiskový mluvčí Slováckého divadla Josef Kubáník. Kéž všem slouží zdraví, zažívají osobní spokojenost a naplňuje je práce ve Slováckém divadle!

Že zaměstnání velmi ovlivňuje kvalitu života každého člověka, je známá věc. Tím spíše, když pro jednu firmu pracuje například několik desetiletí! Tím pádem i každý člověk ovlivní i samotné dění ve firmě a především lidi kolem sebe, své kolegy. I to je hodnota nesmírně cenná a stojí za zmínku. Nejdéle Slováckému divadlu slouží ředitel Igor Stránský, v srpnu tomu bylo 45 let! Anna Viternová a Vítězslav Šuba spojují své cesty se Slováckým divadlem dnes už více než 30 let. Irena Vacková a David Vacke u nás pracují 20 let. 15 let působení ve Slováckém divadle překonali letos Josef Kubáník, Tomáš Šulaj a Zdeněk Trčálek. Jedno desetiletí se při práci setkáváme s (coby zaměstnanci) výtvarnicí Evou Jiřikovskou, jevištním technikem Romanem Lacinou a herečkou Terezou Novotnou. „Už“ 5 let jsou u nás rekvizitářka Jitka Janečková a herečka Klára Vojtková.
Uvedli jsme zde pouze „kulatou“ a „polokulatou“ dobu působení. Alespoň tak chceme vyzdvihnout, že si vážíme věrnosti Slováckému divadlu!

Na každém člověku záleží! A ještě cennější je, když nám záleží na každém z  nás vzájemně…