Kam jede na dovolenou … Josef Kubáník?

Trávili ve Slováckém divadle každý den. Dopoledne zkoušeli, večer hráli. Neznali tak víkendy, ani svátky. To byla náplň uplynulých deseti měsíců uherskohradišťských divadelníků. Dobu prázdnin si tak vychutnají naplno, aby nasbírali další sílu a od konce srpna mohli zase bavit věrné diváky. Kam herci vyrazí? Dnes odpověděl Josef Kubáník.

„Mám prázdniny naplánované den po dni. Na začátku července jsem se svěřil do péče paní doktorce Uhlářové ve zlínském Gemini, která mi otevřela oči,“ usmívá se herec s tím, že si nemohl nikoho lepšího na operaci laserem přát. „Spravila mi zrak tak výtečně, že snad uvidím i třetím okem,“ dodává. Tím ale jeho prázdniny teprve začínají. „V červenci budu moderovat akce na hradišťské Letní filmové škole, pak odjedu na pár dnů do Prahy a v srpnu vyrazím do Bulharska,“ prozrazuje své plány. „Na podzim mě čeká další velká role s paní Fialovou, tak už se s ní budu v létě seznamovat. Stejně tak jsme to dělali v případě Harolda a Maude, tak snad i tahle krásná hra dobře dopadne,“ přeje si a prozrazuje, že během prázdnin chce vytvořit i hravou kampaň k předplatnému na další rok. „Diváky čeká návrat titánů – tedy velkých osobností, a to nemůžeme nechat jen tak,“ uzavírá tajemně.

Foto z posledních rolí v komediích Hráči (Utěšitel), Dalskabáty hříšná ves aneb Zapomenutý čert (Ichthuriel) a Harold a Maude (Harold):