Kam letos vyrazí herci na dovolenou?

Už zítra jsou tady letní prázdniny. A ačkoliv herce ještě čekají dvě reprízy Rychlých šípů v amfíku Bukovina, poté si i oni užijí vytoužené a zasloužené volno. Kam vyrazí a jak se těší...?

Jiří Hejcman:
Na prázdniny se těšíme celá rodina „přepřevelicevelicemoc“! Snad jako každý herec a učitel. Přes rok si toho opravdového volna moc neužijeme, takže se již nemůžeme dočkati společně strávených chvilek. A taky jako herec potřebuji, jak se říká, „vyčistit hárdvér“. Jako každé prázdniny z části v našem milovaném Vítanově a jeho malebném okolí, z části v mém drahém rodném Zlíně, z části s přáteli na Šumavě. Zjistili jsme, že nás těší úplně obyčejné, ale o to víc krásné, činnosti. Nocování s naším Matějem ve stanu na zahradě, koupání v rybníčcích, projížďky na kolech, les, voda, vzduch, pivíčko, vínečko, klobásky, návštěvy všech maminek, tatínků a dalších rodinných příslušníků, buřtíčky, ohýnek, kytarka, „Rosa na kolejích“, čundr s kumpány z naší agentury „Kudy z prudy“. Já a má milovaná Pavlínka alespoň jeden den a noc jen my dva, kde, to je jedno, možná nějaké kinečko, taneček, hrad a zámek, aby se neřeklo... No, máme toho v plánu dost. 

Tereza Hrabalová:
O prázdninách si budu nejspíš užívat krásy Uherského Hradiště a snad navštívím i rodinnou chalupu ve Velkých Karlovicích, kam jezdíme většinou každé prázdniny. Budu hodně číst a opalovat se, na to se těším nejvíc.

Petr Čagánek:
Na prázdniny se těším moc. Tak nějak už potřebuji vypnout a chvíli myslet i na jiné věci, než je divadlo. Konkrétní dovolenou naplánovanou nemám, ale moc se těším na čas strávený s dětmi. Moc rád bych se synem „spáchal“ nějakou pánskou jízdu ve formě času stráveného jen tak v přírodě, na čundru, spát pod širákem, společně kuchtit nad rozdělaným táborovým ohněm, koupat se v řece atd... Vím i kde, ale neprozradím.

Petra Staňková:
Chystám se trávit čas hlavně s rodinou, na kterou nemám přes divadelnímu sezónu tolik času, kolik bych si přála. Také se těším na dny s přáteli, na filmovku, k moři, na grilovačky, na koupák, na výlety a dlouhé letní večery.