Klára Vojtková: V březnu se vrátím do Naháčů. Už se těším!

„Volejte sláva a tři dny se radujte! Klárce Vojtkové se narodil syn Vendelín. Gratulujeme celé rodince a slavíme!“ Tento text s fotkou šťastné kompletní rodiny se objevil na Facebooku Slováckého divadla 10. října loňského roku. Dokud to Kláře těhotenství dovolilo, hrála ve Dvou úplně nahých mužích postavu Catherine.

Co se Kláře vybaví, když se řekne Dva úplně nazí muži? „Óóó, to byla pohoda. Tím nemyslím, že bychom se při zkoušení flákali, naopak, dali jsme si u toho pěkně do těla, ale vždycky byl čas se pobavit, vlastně to byla zábava pořád,“ říká.

„Nahrávala tomu spousta aspektů, třeba fakt, že šlo o malé obsazení. To je pak při zkoušení na všechno víc času, je míň prodlev a prostojů, které intenzivní práci narušují. Režisér Lukáš Kopecký dokonale utvářel příjemnou tvůrčí atmosféru a pak nám dal hodně prostoru. S Tomem získala naše partneřina nové dimenze a s Peťkou Staňkovou a Pavlíkem Šupinou jsem na okamžik omládla. V reprízách se k té pozitivní energii mezi námi přidala obrovská vlna energie divácké, takže to bylo velké potěšení.“

A pro diváky má Klára i jednu potěšující zprávu: „Do Naháčů se vrátím na konci března. Už se těším!“