Komedie Bez roucha končí. Přijede na ni Libuše Šafránková?

Už více než rok a půl uvádějí herci Slováckého divadla bláznivou komedii z divadelního zákulisí Bez roucha. Díky ní se seznámili i s Libuší Šafránkovou, která si v ní zahrála na prknech pražského Činoherního klubu. A teď uvažují o tom, že slavnou představitelku Popelky do Hradiště pozvou. Bez roucha totiž čekají poslední reprízy.

"Ano, komedie na konci roku skončí, nahradí ji komedie nová," potvrzuje ředitel divadla Michal Zetel s tím, že poslední repríza čeká publikum na Silvestra. "Do té doby odehrajeme ještě dvě představení, vstupenky jsme začali prodávat minulý týden."

Usedne na některou z posledních repríz do hlediště oblíbená herečka? A jak sama na bláznivou hru, která si dělá legraci z divadelního prostředí, vzpomíná? "Nikdo nesměl uhnout a zdržet se o chviličku, aby to všechno vycházelo tak, jak má. Tohle vám snad ani nezávidím," vzkázala hradišťským kolegům před loňskou premiérou Libuše Šafránková.

Komedii, v níž není chvíle na oddech, ve Slováckém divadle režíroval Šimon Dominik. V hlavních rolích účinkují Irena Vacková, Josef Kubáník, Jiří Hejcman, David Vaculík, Tereza Hrabalová a další. Roli inspicientky Poppy, kterou vytvořila právě Libuše Šafránková, hraje Petra Staňková.