Konec dobrý, všechno dobré - dnes zahajuje Finální smršť

Dnes začíná přehlídka diváky nejvíce žádaných inscenací Slováckého divadla. Již třetím rokem nese název FINÁLNÍ SMRŠŤ. Chceme tak nabídnout našim divákům, ještě než se rozejdeme na letní přestávku, dost možností vidět jejich oblíbené tituly a uspokojit zájem, který o naše inscenace projevují. Pro komedii Jak důležité je ho mít…, jež celou přehlídku zahajuje, dnešek znamená poslední uvedení – derniéru!

Konec divadelní sezóny je opět úspěšný. Čeká nás před letním volnem ještě posledních osm představení a kromě komedie Jak důležité je ho mít... (vstupenky ZDE...) a posledních lístků na muzikál Cikáni jdou do nebe (vstupenky ZDE...), je téměř vyprodáno. A to v pokladně divadla bylo na Finální smršť původně přes 2500 vstupenek!
„Připravili jsme pro diváky koktejl našich nejlepších a nejúspěšnějších inscenací. Jsme rádi, že jsme se strefili do jejich vkusu,“ říká k tomu ředitel divadla Igor Stránský. Po některých vstupenkách se jen zaprášilo. „Vyprodáno je Donaha!, Rychlé šípy, komedie s Květou Fialovou Popel a pálenka i novinka Nájemníci,“ vyjmenovává a věří, že nakonec bude jistě plno i u muzikálu Cikáni jdou do nebe. „Půjde totiž o speciální představení, při kterém přivítáme prázdniny, zároveň se ale rozloučíme s naším odcházejícím kolegou Honzou Horákem a u toho všeho bude hrát Harafica,“ doplňuje. „Děkujeme našim divákům, že Slovácké divadlo je pořád pro ně tou spolehlivou značkou, kde najdou to nejlepší divadlo široko daleko,“ uzavírá ředitel Stránský. Před nějakým časem poskytl odpovědi na tři otázky v souvislosti s Finální smrští Zlínskému deníku. Celý text najdete ZDE