Květa Fialová zítra oslaví ve Slováckém divadle 83. narozeniny!

Pokud by chtěl v posledních třech letech kdokoliv z pražských herců či jiných kolegů z branže popřát herecké legendě Květě Fialové k narozeninám v den jejich konání, má smůlu. Představitelka mnoha filmových a televizních rolí je totiž slaví v Uherském Hradišti. „Tady je moje druhá rodina a jsem s ní šťastná,“ nechala se slyšet několikrát a i letos svá slova potvrdí.

„I tento rok jsme zařadili na program inscenaci hry Harold a Maude, kterou začala naše spolupráce s paní Fialovou,“ potvrzuje režisér inscenace a ředitel divadla Igor Stránský a připomíná, že to byla právě Maude, jež vynesla paní Květě nejprestižnější herecké ocenění v zemi - Cenu Thálie. Oslavy narozenin herecké legendy jsou však zahaleny tajemstvím. „Myslím, že pro paní Květu bude největším dárkem, když uvidí plné hlediště spokojených diváků a pro ně zase jistota, že i přes relativně vysoký věk je plná energie,“ je přesvědčený ředitel Stránský.
Připomeňme, že v předešlých letech dostala paní Květa od diváků přes osmdesát lampionů štěstí, loni jí divadelníci darovali živého lachtana ze zlínské Zoo a přítel Josef Kubáník ji potěšil osmdesáti lahvemi šampaňského, či dvaaosmdesáti lahvemi okurek. Oslavy 83. narozenin Květy Fialové jsou připraveny na čtvrtek 30. srpna. V 19.00 hodin začne další repríza černé komedie Harold a Maude. Vstupenky jsou v pokladně divadla.