Máte růžový odznak s nápisem JSME!? Připravili JSME pro vás prázdninovou hru!

Finální smršť pokračuje dnes svým dalším kouskem – komedií Nájemníci. A je – vyprodáno! Přestože nás čeká ještě několik divadelních večerů, letní dovolená se kvapem blíží… Web ani facebook Slováckého divadla se ale na celou dobu neodmlčí! V menší míře, avšak budeme pro vás připravovat i nadále informace, jež by pro vás mohly být užitečné a zábavné. Chceme s vámi být stále v kontaktu! Pro vás nejvěrnější, kteří tuto potřebu s námi také sdílíte, JSME připravili hravou prázdninovou akci. Zapojit se do ní může vlastně každý. Stačí jediné – mít speciální růžový odznak, kterým se k nám hlásíte…

Na podzim, kdy probíhala kampaň k předplatnému, JSME rozdali přes 8000 odznaků. Někteří si je hned hrdě připnuli na kabáty, jiní si je vezmou vždycky, když přicházejí na představení. „Je to krásný pocit - jdete po městě a proti vám maminka s kočárkem s připnutým odznakem a usmívá se na vás,“ říká herečka Andrea Nakládalová s tím, že růžovou placku nosí i studenti, ale také známé osobnosti. „Naposledy jsem ji viděla u herečky Národního divadla Evy Salzmannové,“ usmívá se. 
Proč bychom tedy divákům a fanouškům Slováckého divadla neposkytli příležitost jejich věrnost a hravost uplatňovat i nadále...
„Nastává čas dovolených, výletů a nejrůznějších bláznivých akcí a my budeme v divadle moc rádi, když zjistíme, že i tam na nás naši diváci myslí,“ těší se na novou hru herec a mluvčí divadla Josef Kubáník a vyzývá: „Vyfoťte se, jak jste na Sahaře mezi velbloudy s naším odznakem. Vezměte si jej na výlet balónem. Připíchněte si jej, když se potápíte ve vaně, nebo když půjdete jen tak v Hradišti na zmrzlinu. Fotku nám pak pošlete, my ji vystavíme na facebooku a autor té, která získá nejvíc palců, od nás dostane speciální dárek,“ slibuje mluvčí.
O jakou odměnu půjde? Naši herci osobně výherce provedou divadelním zákulisím, dovolí mu nahlédnout na jednu ze zkoušek připravovaného muzikálu Dobře placená procházka a ještě jej jako čestného hosta usadí na představení podle jeho vlastního výběru.
„Jsme hravým divadlem, které pro své publikum rádo vymýšlí stále něco nového,“ usmívá se Josef Kubáník.
Zajímavé snímky budeme očekávat na jednoduché adrese: facebook@slovackedivadlo.cz.