Narozeninový Večer s Květou Fialovou

Nedávno se jedna divačka na diváckém Fóru zde na těchto webových stránkách ptala, kde najde informace o Večeru s Květou Fialovou. Půjde o večer komponovaný jako připomenutí a malá oslava 85. narozenin známé herečky, která si tolik oblíbila Slovácké divadlo a jeho diváky. Přesně popsat podobu večera není možné, ani sama paní Květa neví úplně o všem, co se bude dít (jaká by to byla oslava, kdyby oslavenec věděl, co ho na oslavě čeká!), nechme si tedy prostor i pro překvapení… Co ale o Večeru s Květou Fialovou víme a můžeme zveřejnit?

Koná se v neděli 31. srpna od 19.00 hodin. Kdo jiný by měl celým večerem všechny zúčastněné provázet než Josef Kubáník, kamarád a přítel Květy Fialové, jenž ví o celém programu, který sám osobně organizuje, úplně nejvíce. A ten prozrazuje zatím pouze, že do Uherského Hradiště dorazí několik známých osobností, aby legendární představitelce mnoha filmových a televizních rolí (o divadelních nemluvě) osobně popřáli. „Kromě toho pokřtíme i novou originální knihu o paní Květě a dojde i na jedno velké překvapení,“ slibuje…
Přidat můžeme i slova ředitele Slováckého divadla Igora Stránského, z nichž je možné vypozorovat, jaká atmosféra během onoho narozeninového večera bude v divadle vládnout: „Na všechno, co jsme s Květou prožili, budeme vzpomínat a věřím, že to bude vzpomínání veselé, protože když se řekne Květa Fialová, každý se hned usmívá“.
V našem divadle vytvořila paní Květa tři nezapomenutelné role, z nichž ta první (role Maude v komedii Harold a Maude) jí vynesla prestižní Cenu Thálie. Také ztvárnila Růžovou paní v křehce jímavém příběhu Oskar a růžová paní a vdovu Malmgrenovou v černé komedii Popel a pálenka. Jistě se během večera dostane i na zajímavosti a historky z práce na těchto rolích včetně situací ze zákulisí.
Účastnit se Večeru s Květou Fialovou bude pro mnohé (nejen diváky) opravdový svátek. Svou účast si můžete zajistit již nyní – ZDE