V neděli divadlo nabídne na Facebooku další Jízdu, vezme diváky až do Kanady

Slovácké divadlo se vrátilo ke streamování oblíbených pořadů a inscenací ze svého archivu. Začalo před třemi týdny při příležitosti Noci divadel Letní jízdou z roku 2013, ve které vystupoval Vojta Dyk, a byla to trefa do černého.

Druhá adventní neděle bude patřit Jízdě s Haraficou a herci Slováckého divadla

„Hezký večer, zpěv, muzikanti a vtip nechybí, super,“ vzkázala spokojená divačka Lenka Šatavová. „Velmi pěkně děkujeme za krásný večer. Věčnou radost ze života vám všem,“ přidala se Šárka Čechová.

Minulý týden, v první adventní neděli, divadlo nabídlo dětem pohádku Anička a bylinkové kouzlo, a už o druhé adventní neděli se mohou příznivci těšit na další Jízdu s Haraficou a herci Slováckého divadla. Volba padla na Zimní jízdu z roku 2015.

„Tenkrát se z našich kolegů zapojili třeba Alžběta Mahdalová a Tomáš Šulaj. Jitka Hlaváčová a Klára Vojtková, obě s miminkama v bříšku, zazpívaly nejen divákům, ale i svým budoucím potomkům dojemnou slovenskou ukolébavku Kométy,“ vzpomíná moderátor Jízdy Josef Kubáník. Ani při této Jízdě nechyběl tajný host. Až z daleké Kanady se do divadla online připojil houslista Harafice Petr Štulír.

Slovácké divadlo začne Zimní jízdu s Haraficou a herci Slováckého divadla streamovat na své facebookové stránce v neděli přesně ve 20 hodin. „A můžeme prozradit, že na naše diváky nezapomeneme ani o zbylých adventních nedělích, kdy jim nabídneme další streamy,“ slibuje Josef Kubáník.