Nezbedná pohádka v sobotu 7. 3. dopoledne

Když jsme hráli mezi svátky na konci minulého roku Nezbednou pohádku, vyvolalo to mezi diváky nadšení a stačilo pár dnů, aby byly lístky beznadějně vyprodány. Proto jsme přidali další mimořádnou reprízu, která byla vzápětí vyprodána rovněž. A tak vedení Slováckého divadla rozhodlo, že Nezbednou pohádku budeme uvádět častěji…

„Vycházíme tak vstříc našim nejmenším divákům a jejich rodičům, kteří se nechtějí spoléhat na to, že jejich děti na pohádku vyrazí třeba se školou,“ říká ředitel divadla Igor Stránský.
„Režisér a spoluautor David Vacke se v Nezbedné pohádce zaměřil na klasické pohádkové postavy, které se ale až tak klasicky neprojevují. Honza není hloupý, ale líný, drak není strašlivý, ale ustrašený, princezna není žádná křehotinka, ale hodně statečná holka. Nechybí ani Kašpárek, známý to pohádkový průvodce, který ledasco pomůže vyřešit,“ přibližuje dramaturgyně Iva Šulajová a dodává zároveň, že ve jmenovaných postavách se představují Petr Čagánek, Alžběta Kynclová a David Macháček. Diváci se ale samozřejmě mohou těšit i na další naše herečky a herce: Jaroslavu Tihelkovou, Annu Pospíchalovou, Kamila Pulce, Pavla Majkuse, Pavla Hromádku, Davida Vaculíka a Štěpána Goiše.
Vstupenky na březnovou sobotní dopolední reprízu Nezbedné pohádky ještě stále zakoupíte ZDE…