Nezbednou pohádku budeme pro velký zájem hrát i 30.12.!

Lidé mnohých profesí mezi svátky na konci roku čerpají dovolenou a relaxují nejrůznějšími způsoby, i návštěvou divadelního představení třeba s celou rodinou. A na to my musíme být připravení. Letos od 26.12. do konce roku 2014 odehrajeme osm představení! A již nyní je většina míst v sále na každé z nich obsazená. Jedno dokonce pro velký zájem přibylo - původně jsme naplánovali dvě Nezbedné pohádky, ty jsou ale téměř vyprodané a tak jsme se po žádostech diváků (obzvláště po premiéře) rozhodli přidat jedno další představení v úterý 30. prosince od 10.00 hodin!

Zatím je možné rezervovat nebo již i zakoupit více než dvěstě vstupenek. To znamená, že od okamžiku, kdy padlo rozhodnutí a kdy začalo být možné v sekci E-VSTUPENKY si na novou reprízu Nezbedné pohádky zajistit místa, učinilo tak (bez toho, že bychom o nové skutečnosti nějak zvlášť informovali) na sto třicet diváků!
Láká vás přijít před Silvestrem na pohádku do Slováckého divadla? Své rozhodnutí dlouho neodkládejte, sál se podle všeho bude plnit velmi rychle. Vybrat z dosud volných míst si můžete TADY…
V sekci E-VSTUPENKY zjistíte situaci i u dalších titulů nejen z nabídky na konci roku. Větší množství volných míst dosud nabízí pátek 5. prosince (komedie Nájemníci, od 19.00 hodin),  středa 10. prosince (hořká komedie Pohřbívání aneb Zítra se bude pohřbívat všude – od 17.00 hodin), klasicky ztvárněná pohádková hra Aloise Jiráska Lucernav neděli 28. prosince od 16.00 hodin (děti do 15 let mohou uplatnit nárok na 50% slevu, avšak jen při platbě v hotovosti na pokladně divadla) a dokonce i na silvestrovské představení komedie Nájemníci zbývá volných ještě několik desítek vstupenek – ve středu 31. prosince od 18.00 hodin.

Zájem diváků o inscenace Slováckého divadla neutuchá, je to vidět i z přílivu mnoha nových žádostí o Předplatné pro rok 2015. A to nás nesmírně těší!