Noc divadel odtajní Předplatné 2023

Kromě derniéry Její pastorkyně dojde v sobotu při Noci divadel ještě k jedné významné události. Slovácké divadlo slavnostně odtajní Předplatné 2023.

Diváci se už v sobotu dočkají předplatného na příští rok

Umělecké vedení Slováckého divadla pečlivě vybíralo a připravovalo ty nejlepší hry, které se v předplatném na příští rok objeví.

„Příprava předplatného není žádná legrace. Umělecký šéf a dramaturgyně se dívají několik let dopředu, čtou a vybírají hry, jednají s režiséry, kterým tituly nabídnou, vyjednávají práva na uvádění inscenací. Cílem je samozřejmě namíchat výsledný koktejl tak, aby chutnal opravdu každému, a zároveň dokázalo divadlo potěšit i překvapit,“ popisuje vznik předplatitelských titulů mluvčí divadla Josef Kubáník s tím, že v sobotu nedojde jen k představení jednotlivých titulů, ale i celkového vizuálu, který vznikal téměř třičtvrtě roku.

„Máme ty nejlepší grafiky, ty nejlepší fotografy a zatím každý, komu jsme se naším novým vizuálem pochlubili, byl nadšený. Ale nejvíc se samozřejmě těšíme na reakce diváků,“ dodává nedočkavě Josef Kubáník.