Nové změny v programu až do konce června

Už známe všechny další změny v plánu představení, které souvisí s dlouhodobějším onemocněním v souboru. Půjde-li vše dobře, měly by být dnešní informace posledními, které ovlivní závěr této divadelní sezóny. Změnou nejzásadnější je posunutí premiéry Frašky à la krab - novinky na Malé scéně. Novým datem světové premiéry je 1. září 2014. Tudíž ani jedna z plánovaných repríz v červnu se neuskuteční…

Začněme však změnami ve zbývající části května:
V pondělí 19. 5. jsme jako školní představení měli zahrát komedii Nájemníky. Nahradíme ji komedií 1+2=6 (Jeden a dvě je šest).
Změna v úterý 20. 5. se také týká dopoledne. Školáci neuvidí naši pohádku Jak uvařit hlavu naměkko, zkrátka ale nepřijdou, jako náhradní řešení jsme zvolili pohádku agentury Pierrot Jak se bubnuje na princezny, v níž hrají i herci Slováckého divadla.
Ani nedělní veřejná generální zkouška (neděle 25. 5.) ani pondělní premiéra (pondělí 26. 5.) Frašky à la krab na Malé scéně se nekoná (přesunuto na září).
Ve středu 28. 5. dopoledne opět nahradí komedie 1+2=6 (Jeden a dvě je šest) tu, kterou školákům zahrát nemůžeme (Nájemníci).
V sobotu 31. 5. budou moci předplatitelé skupiny G vidět hudební komedii Utíkej, Nituško!, kterou nemohli zhlédnout v dubnu (tehdy jsme jim zahráli Peklo v hotelu Westminster).

A jsme u změn, které nastanou v červnu:
Žádná z repríz Frašky à la krab na Malé scéně se v červnu neuskuteční.
Středa 4. 6.
je náhradním termínem pro muzikál Donaha! (za 16. 5.).
Předplatitelé skupiny X neuvidí ve čtvrtek 5. 6. komedii Peklo v hotelu Westminster, ale hudební komedii Utíkej, Nituško!
Stejná situace nastane i v sobotu 7. 6. pro předplatitele skupiny R.
A pak již přijde na řadu premiéra na velkém jevišti a Finální smršť, jejíž součástí jsou i Rychlé šípy v Amfíku Bukovina v Popovicích. A potom prázdniny. A na tom se, doufejme, nic nezmění…