Novinka: Pohádkové předplatné

Slovácké divadlo přichází s další novinkou. Ta je určena nejmenším divákům a jejich rodičům či prarodičům. Od čtvrtka nabídneme Pohádkové předplatné!

“Často se na nás obracely maminky s dotazem, proč nehrajeme i pro děti, a my jsme si museli přiznat, že pro tuto skupinu diváků opravdu tituly nemáme. A tak jsme se to rozhodli napravit a právě v těchto dnech startujeme Pohádkové předplatné,” říká manažerka divadla Jitka Honsová.

Děti a jejich doprovod se může od listopadu těšit na čtyři tituly, tři z produkce hostujících souborů a jeden nastudují herci našeho divadla. Představení pak proběhnou vždy v neděli od 15.00 hodin. „CenaPohádkového předplatného je přátelská – 400 Kč pro jednu osobu, nehledě na věk či výšku,“ dodává manažerka divadla Jitka Honsová.

Pohádkové předplatné bude v prodeji od 1. září. Zájemci si je mohou objednat přímo v pokladně, ale nově také online přímo na webu divadla.

Na co se těšit?

Tatínek není k zahození
Představení loutkového divadla LokVar Tatínek není k zahození autorů Arnošta Goldflama, Ivany Lokajové a Petera Vargy, ve kterém nebude chybět lidožrout, strašidla, psi i sousedé. Pohádka je plánována na 6. 11. 2016.

Čaroděj ze země OZ
Známý příběh přiveze divadlo Polárka. Malou Dorotku jednoho dne odnese tornádo i s domem jejího strýčka a tety, kteří ji vychovávají, do podivné kouzelné země. Najde zde věrné a neobvyklé přátele - Plecháče, Hastroše a Zbabělého lva a setká se i s tajemným čarodějem ze země OZ. V předplatném bude toto představení hráno 8. 1. 2017.

A do třetice všeho…
V pohádce Tomáše Jarkovského a Jakuba Vašíčka se nejmenší diváci dozvědí, že bez práce nejsou svatební koláče, kdo přespříliš rozmazluje své děti, ten riskuje, že jimi bude sněden, a že krást se opravdu nevyplácí. Divadlo Drak spojilo tři klasické pohádky – O třech pradlenách, Otesánek, Obušku, hýbej se! – do jedné a doplnilo ji živou hudbou. Jak se pohádka vydařila, posoudí předplatitelé 5. 3. 2017.

Špalíček veršů a pohádek
Předplatné uzavře pohádka Slováckého divadla, zdramatizovaná Alžbětou Michalovou, podle Špalíčku oblíbených dětských říkadel, básniček, hádanek a pohádek Františka Hrubína, a to 2. 4. 2017.