Novinka v prodeji vstupenek

Rádi navštěvujete Slovácké divadlo, ale je pro vás z časových, vzdálenostních či jiných důvodů komplikované vyzvedávání si vstupenek v naší pokladně?
Máme pro vás dobrou zprávu! Před nedávnem jsme zde na webových stránkách divadla zaktivovali možnost uhradit platbu za rezervované vstupenky bankovním převodem. Nyní tak máte při online rezervování vstupenek hned tři možnosti...

  1. zarezervovat vstupenky a vybrat možnost jejich osobního odběru v pokladně SD (rezervace má platnost 7 dní)
  2. zarezervovat vstupenky a vybrat možnost okamžité platby kartou - GP webpay (u této možnosti je nutné vstupenky zaplatit do tří hodin od rezervace kartou, která má zaktivovánu funkci online plateb)
  3. NOVĚ - zarezervovat vstupenky a vybrat možnost platby převodem

U 2. a 3. možnosti si pak můžete vstupenky vytisknout doma, v kanceláři, u známých... Věříme, že vám nový způsob úhrady vstupenek usnadní cestu do hlediště našeho divadla.

Vzhledem k tomu, že při zavádění možnosti platby převodem došlo k drobným zádrhelům ze strany provozovatele rezervačního systému, omlouváme se našim příznivcům, kteří s tímto zaznamenali jakýkoli problém, zvláště pak těm, kteří marně čekali na mail s potvrzením své platby a dalšími instrukcemi. V tuto chvíli by již vše mělo fungovat správně. V případě nesrovnalostí kontaktujte naše marketingové oddělení - pokladna@slovackedivadlo.cz, 572 554455 nebo 723 061747.