Novinka "off" produkce: Čarodějnice v kuchyni

Slovácké divadlo připravuje další titul v rámci alternativní off produkce SLoffÁCKÉ DIVADLO. Jde o kanadskou komorní komedii Čarodějnice v kuchyni.

Evropská premiéra proběhne 16. října v restauraci Beef & Beer

Aktérkami komedie jsou dvě dámy v nejlepším věku, dvě skvělé kuchařky a také slavné moderátorky oblíbených televizních kuchařských show - Isabel Lomaxová (Jaroslava Tihelková) a Dolly Biddleová (Monika Horká). Ty se už třicet let vroucně nenávidí, protože Larry Biddle s jednou z nich chodil, a tu druhou si vzal. A tak když se tyto dámy dostanou k sobě, neštítí se navzájem použít jakýchkoli odvetných prostředků. Shodou nešťastných okolností se obě ocitnou ve společném televizním pořadu, produkci se totiž jejich boj před kamerami líbí. Utrápený syn jedné z nich, který je zároveň produkčním televizního přenosu, se obě zralé dámy snaží udržet na uzdě, ale atmosféra kuchařské show Čarodějnice v kuchyni brzy zhoustne víc než jíška. Z Dollyina a Isabelina života se v přímém přenosu dozvídáme stále více a více pikantností…

Víc než zábavná podívaná pro milovníky i ochutnávače kuchařského umění, která si tak trochu tropí smích z přemnožených kuchyňských reality show je skvělou příležitostí pro herecký koncert dvou dam a jednoho mladíka.

Jako další projekt alternativní dramaturgické linie OFF pro vás tuto komedii připravujeme v režii Michala Skočovského. Uvádět ji budeme v netradičním prostoru uherskohradišťské restaurace Beef & Beer. V ceně vstupenky je zahrnuto drobné pohoštění.

Vstupenky na premiéru i další reprízy možno rezervovat ZDE...