Novinkové předplatné Junior odstartuje oceňovaná inscenace Poslední trik Georgese Méliése

Slovácké divadlo nabízí letos v rámci předplatného pro mladou generaci novou skupinu Junior. Ta odstartuje v neděli 25. listopadu v 17 hodin oceňovanou inscenací Poslední trik Georgese Méliése Divadla Drak Hradec Králové. "V rámci předplatného máme stále volná místa," upozorňuje Monika Kalinová z marketingového oddělení divadla a dodává, že vstupenky vyjdou o celou třetinu levněji oproti jednotlivě zakoupeným lístkům. Předplatné mohou zájemci zakoupit právě nyní zde.

Inscenace získala cenu ERIK za nejlepší loutkovou inscenaci sezóny, výroční cenu Divadelních novin – Dušan Hřebíček za herecký výkon sezóny bez ohledu na žánry za titulní roli, Jiří Havelka a Marek Zákostelecký v kategorii Loutkové a výtvarné divadlo a hlavní cenu festivalu v polské Toruni na festivalu Spotkanie.

"Hra je inspirována pozoruhodným životním příběhem a dílem průkopníka kinematografie Georgese Méliése. Zavede diváky do lákavého prostředí kouzelníků, triků a magie. Kouzelnické triky, které Meliés dokázal jako první neuvěřitelně nápaditým způsobem využít ve filmovém médiu, si dodnes zachovávají svou výtvarnou poezii," upřesnila manažerka divadla Jitka Honsová.

"V rámci novinkového předplatného Junior uvidí mladí diváci ještě tituly Bílá velryba v podání Slováckého divadla a v režii Michala Skočovského a inscenaci Hodina Komenského Divadla loutek Ostrava," dodala manažerka.

Pohádkové, Žákovské, Studentské předplatné a nově i Junior si nyní zájemci mohou objednat vyplněním formuláře na webových stránkách divadla, telefonátem do pokladny divadla nebo tamtéž osobně.